1. Öznur TEKİN Öznur TEKİN says:

  Tüp bebek tedavisi ile çocuk sahibi olmak gerçekten mucize. Tolga Ecemiş ve ekibi ile bu mucizenin yolculuğunu birlikte yapmış olmak, sayenizde evlat sahibi olmak anlatılmaz bir duygu. Çok çok çok teşekkür ediyorum size.

 2. Burcu - Aytuğ Burcu - Aytuğ says:

  Herşey için çok teşekkürler, sayenizde kızımız Duru yu aldık kucağımıza. Tüm ekip harikasınız. Güler yüzünüz, ilginiz ve güven vermeniz herşey için minnettarız... Hakkınızı ödeyemeyiz iyiki varsınız, mucizeler yaratan kahramanımızsınız.. Sağlıklı günlerde kucaklaşmak dileğiyle.. Burcu&Aytuğ

 3. Sevilay ÇAĞLAYAN Sevilay ÇAĞLAYAN says:

  Tolga Hocam, Zorlu bir süreçten geçtikten sonra, ilk tüp bebek denemesinden sonra umutsuzlupa kapılmışken bize yeniden umut oldunuz. Tamda artık olmayacak derken bir arkadaşımın aracılığı ile yoğun bir araştırmaya girdim. Sizinle bu yolcuklukta tanışmak bizim için çok büyük bir şans. İnsanlara yeni bir hayat veriyorsunuz. O günü ve sizi asla unutamam. Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız.

 4. Nihal ÖZGÜN Nihal ÖZGÜN says:

  Umudumu yitirdiğim bir anda aile hekiminin sayesinde tanıdığım saygıdeğer doktorumuz yüzde bir şansla 44 yaşımda bize umudun mutluluğunu tattırdı. İnanmak, sabırla sabretmek...şimdi kızım 8 yaşında. Allah herkese nasip etsin sağlıkla kalın. Tolga bey saygılarımla

 5. Eylem - Barış - Doruk KESKİN Eylem - Barış - Doruk KESKİN says:

  Bu güzel duyguyu yaşamamızda en büyük emeği veren sevgili doktorumuz Tolga Ecemiş, hiç bir zaman ümidimizi kaybetmemeyi öğretti. Yeri geldi abi, yeri geldi arkadaş, yeri geldi dost oldu ve hiç bir zaman aramıza o katı mesafeleri koymadı. Çok güzel ve çok rahat bir 9 ay geçirmemiz için elinden gelen herseyi yaptı.. ve bize 6 yıl önce başlayan serüvenimizde seni anne seni baba yapacağım söz dedi ve sözünü tuttu. Onu anlatacak o kadar çok şey var ki burada satırlar yetmez.. Tabiiki müthiş ekibi hemşiremiz Marinamız, Halkla İlişkilerimiz Gözdemiz ve biricik asistanımız Fikriyemizin de Gülen yüzleri emekleri inkar edilemez. Hepinizi çok seviyoruz. İyi ki varsınız. Aile olmamıza en büyük katkısı olan bu güzel insanlara sonsuz teşekkürlerimizle Eylem & Barış & Doruk Keskin

 6. Şengül - Fatih ÜSTÜN Şengül - Fatih ÜSTÜN says:

  Saygı değer Tolga Hocam ve ekibine gönülden teşekkürlerimizi sunarız. Kendilerine bu zorlu süreçte bizlere her türlü verdikleri destekten ve 8 yıllık zorlu geçen sürecin sonunda bizlere yaşattığınız bu mutluluk karşısında nasıl teşekkür etsek azdır. Burada gördüğümüz saygıyı ilgiyi daha önceki gittiğimiz yerlerde göremedik. Her konuda ekip olarak mükemmelsiniz.

 7. Menekşe - Kerim ŞAHİN Menekşe - Kerim ŞAHİN says:

  Sayın Dr. Tolga Ecemiş Hocam ve ekibi sizi çok sevdiğimi ve sizi görünce huzurlu hissettiğimi başta söylemek isterim. Sizlerle tanıştıktan sonra hep mutluluk ve güven verdiniz. Tedavinin başından sonuna kadar da hep öyle devam etti. Hislerim doğru çıktı huzurlu hissetmemmin sonucunu aldım. Şimdi 18 haftalık hamileyim erkek bebeğimiz olacak. Konya da yaşadığım için herkese sizi anlatıp tavsiye ediyorum. Konya da oyalanmamaları için. Çok mutlu olduğumu söylediğimde ilk defa senden duyuyoruz doktora gidip kendini mutlu hissedeni diyorlar. Eşim ve ben hepinizi çok seviyoruz. Hiçbir zaman unutmayacağız. Bebeğim ve ben el öpmeye geleceğiz inşallah. Her şey için çok ama çok teşekkür ederiz. Siz bizim güneşimizsiniz.

 8. Nermin KAŞLÜ Nermin KAŞLÜ says:

  Yıllardır süren çocuk hasreti, Artık alışmıştım hep başkalarının çocuklarını sevmeye, Kendi çalıştığım hastanede bile tüp bebek şansın bile yok diye tokat gibi yüzüme çarpan sözlere, Kedi al, köpek al diye densiz konuşan insanlara… Ama bir gün eşim geldi ve Tolga Ecemiş diye bir hoca varmış dedi gidelim dedi. Yok dedim, direndim. Biraz düşündüm ve karar verdim. Ve benim mucize hocam. İlk günden beri her soruma (kiii çoğu saçma sorular)  sabırla cevap verdi. Bu yolda bana güven dedi ve sonuç haftaya minik ikizlerimiz geliyor. Sevgili hocam ve güzel bayanlarla dolu ekibine teşekkürler. Her şey gönlünüzce olsun.

 9. 5 Yıllık Tüp Bebek Hasreti 5 Yıllık Tüp Bebek Hasreti says:

  Tüp Bebek Ankara da 5 yıllık çocuk hasretinden sonra Tolga Hocamın sayesinde inşallah çocuğumuzu kucağımıza alacağız. Öncelikle güler yüzüyle pozitif enerjisiyle gözüm kapalı güvendim. Sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız Tolga Hocam sizi seviyoruz.

 10. Özüm - Orkun Özüm - Orkun says:

  Hayatımızın en özel, en heyecanlı döneminde bize verdiğiniz güven için çok teşekkür ederiz. Her zaman ihtiyacımız olduğunda yanımızda olan, her sorunumuzu çözen güzel ekibinizle birlikte güler yüzünüzle bize verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

 11. Tahir - Meltem ALTINTAŞ Tahir - Meltem ALTINTAŞ says:

  Sevgili Tolga Ecemiş Hocam, Sizi 2010 yılında ilk tanıdığım andan itibaren hep bir umutla anne olacağıma inanarak sizinle güzel bir yol katettim ve bugün sayenizde annelik duygusunu bende tadacağım. Size karşı minnettarlığım saygım sevgim o kadar büyük ki bu sayfaya yazmakla bitmez. Saygı ve sevgilerimizle…

 12. Cansu - Gökhan ARSLAN Cansu - Gökhan ARSLAN says:

  Çok heyecanlı duygular… Minik mucizemizin ilk kalp atışlarını dinledik. Bu anları yaşamamıza vesile olduğunuz için sonsuz teşekkürler. Umut her zaman var, vazgeçmemek lazım. Çok mutluyuz. Her zaman bu mutluluğumuzun devam etmesi dileğiyle… Tekrar çok teşekkür ederiz.

 13. Şahin KAŞLÜ Şahin KAŞLÜ says:

  Hayata dair en güzel mutluluğun;insanın en heyecan dolu anı çocuklarına kavuşmak olsa gerek. Bize bu mutluluğu yaşamamızda yanımızda olan ve güler yüzleri ile her zaman destek veren sayın Tolga Ecemiş Hocam ve ekibine en içten teşekkürlerimizi iletir, başarılarının devamını dileriz. İyi ki varsınız,iyi birlikte güzel günlere adım attık. Sevgilerimizle…

 14. Çiğdem - Mustafa AKSUNA Çiğdem - Mustafa AKSUNA says:

  TEŞEKKÜR… İşini bu kadar seven, bu kadar özveri ve fedakarlıkla yapmak tabi ki beraberinde başarı getirecektir. Kararlı ve etkileyici bilgisiyle beni tekrar tüp bebek denemesine ikna eden hocamıza Dr Tolga Ecemişe teşekkür ederiz. Kimi dostlarım hocamızı övgüyle anlattılar kimi garanti vererek beni Dr Tolga Ecemişe ve ekibine yönlendirdiler ve sonuç mükemmel oldu.  Dr Tolga Ecemiş size ve tüm ekibinize teşekkür ve minnet borcumuzu anlatmak kelimelere sığmaz, iyi ki varsınız, emeğinize, yüreğinize, ellerinize sağlık. Ömrünüz sağlıklı, huzurlu ve mutlu geçsin Allah sizleri başımızdan eksik etmesin. Saygı ve şükranlarımızla…

 15. Ahmet - Zerrin KUNDAKÇI Ahmet - Zerrin KUNDAKÇI says:

  14 yıllık hasretimizin bitmesine vesile olan sevgili doktorumuz Tolga Ecemişin ve ekibinin yeni kliniğine gelmiş olmanın mutluluğunu yaşadık. Kliniğin ilk hasta olmak ve bu güzel ortamda insanların umutlarına, beklentilerine ve geleceğine ışık olacaklarına inanıyoruz. Kendisine ve ekibine hayırlı uğurlu olmasını diler en kalbi duygularımızla teşekkür ederiz.

 16. Eliz - Okay KAYGISIZ Eliz - Okay KAYGISIZ says:

  Sevgili Tolga Hocam, Kızımızı o kadar çok bekledik, o kadar çok istedik ki kendimizi ancak size emanet ettik. Siz bize o güzel günlerin geleceğini söylediniz, gözlerinizdeki o duyguya hep inandım bebeğimizin bize geleceğine… Her zaman yanımızda olduğunuz, her panik anında beni rahatlattığınız için, her şey için teşekkürler hocam. Her şey için minnettar kalacağım bir ömür… Ve kızım, Mayammm Seni çok seviyoruz. 6 yıldır özlemle bekledik seni ve şimdi kavuşmamıza az kaldı. Sağlıkla kucağımıza gel güzel kızım.

 17. Erkan - Fatma ÇINAR Erkan - Fatma ÇINAR says:

  Sevgili Tolga Hocam ve değerli ekip arkadaşları, Hasretle beklediğimiz kızımız Yade mizi bizlere kavuşturmaya vesile olduğunuz için size çok minnettarız. Size ve ekibinize bu yolda bizleri mutluluğa erdirdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla

 18. Özlem - Umut ATEŞ Özlem - Umut ATEŞ says:

  İlk tüp denememde bana anne olma şansını veren önce Allahıma ve buna vesile olan Tolga Hocama sonsuz teşekkürler. Canım bebeğimin ilk kalp atışlarını duymak, onun içimde olduğunu bilmek çok güzel bir duygu. Benim savaşçı bebeğim ilk test sonucum da olmadı diye çok korkmuştum ama bebeğim annesine sımsıkı sarıldı. Kan değerleri katlaya katlaya devam ederek 17. Haftamıza geldik. Sağlıklı bir şekilde inşallah kucağıma almayı da nasip eder Allahım. Tolga Hocam ve ekibine sonsuz teşekkür ederim iyi ki varsınız.

 19. Gülçeri - Önder PEKER Gülçeri - Önder PEKER says:

  14 Şubat 2014 ün hediyesini bize verdiniz; çok teşekkür ederiz. Sizi seviyoruz… Ali Mert & Gülçeri & Önder

 20. Özde Sezgin ÇİNKILIÇ Özde Sezgin ÇİNKILIÇ says:

  Ülkemizin aldığı eğitimin hakkını veren insanlara ne kadar çok ihtiyacı var. Hayatımıza Ayaz geldi.

 21. Özlem Şahin FİDAN Özlem Şahin FİDAN says:

  Sizi sizden daha çok düşünen ve önemseyen bir kişi. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir doktor. Tolga bey sizi çok seviyoruz. Tavsiye edeceğim tek doktordur. Güler yüzlü doktorumuz. Oğlumda sizin gibi olur inşallah

 22. Kıvanç YAĞCIOĞLU Kıvanç YAĞCIOĞLU says:

  Hayatının büyük kısmını hastanelerde geçirmiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki güvendiğim tek doktor onun o sakin tavrı sorularıma verdiğimi tatmin kâr Açıklamaları ve Varlığı içimdeki tüm huzursuzluğu alıyor iyi ki tanımışım doktorumu çok seviyorum.

 23. Berna AYSEL Berna AYSEL says:

  Altı yıl önce tam da bu sıralar tanıştık tolga hocamla ve bizim tanıdıklara tavsiyemiz sosyal ortamlardan çookkk önceydi hala dilimizdesiniz ve hep olunuz benim kadar garantici ve panik birine rehber oldunuz çookkk teşekkürler Kırıkkaleden slmlar.

 24. Filiz Şahin ECEMİŞ Filiz Şahin ECEMİŞ says:

  Bizi bugün inanılmaz mutlu ettin… Allah da seni çokkkkkkkk mutlu etsin… Tolga Ecemiş

 25. Başak SÖNMEZ Başak SÖNMEZ says:

  İyi ki Allah Tolga Ecemiş Bey i karşımıza çıkardı diyoruz hala.. İki kızımı da onun sayesinde sağlıklı bir şekilde kucağıma aldım. ikinci kez anne olmaya ise yine Tolga Ecemiş gibi bir doktorum olduğu için cesaret edebildim.

 26. Esmeray ALBAYRAK Esmeray ALBAYRAK says:

  Ben doktorumu evliliğimin 8. yılında buldum. Bu zaman zarfında bir evlat arayışımız bi çare arayışımız aralıksız devam etmişti. Ve Tolga beyle tanıştık. Tedavi hamilelik ve doğum aşaması her zaman yanımızda oldu. Bize hayat oldu bize ışık oldu.Şimdi evladım 1.5 yaşında.Bu nasıl bir mutluluk… Hakkını ödeyemeyiz. Seni çok seviyoruz Tolga Ecemiş bey. İYİKİ VARSINIZ

 27. Burcu Yılmaz DİKMEN Burcu Yılmaz DİKMEN says:

  Doğum hikayemi gülümseyerek anlatma sebebim Tolga Ecemiş Bey... Kendisine bir kez daha tüm gebelik sürecim de bana güven ve huzur verdiği için teşekkür ediyorum. Ve şiddetle tavsiye ediyorum

 28. Damla Deniz ASLANKALP Damla Deniz ASLANKALP says:

  Bu güler yüzlü doktorla güvenli mutlu ve rahat bir gebelik dönemi ve doğum gerçekleştire bilirsiniz.

 29. Dilara YORULMAZ Dilara YORULMAZ says:

  Bu güzel duyguyu yaşamaya başladığımız ilk andan itibaren hep yanımızda olan, doğum sonrasın da bile her türlü desteğini esirgemeyen, güven veren harika doktorumuzu herkese gözüm kapalı öneririm…

 30. Ece GÜZELİPEK Ece GÜZELİPEK says:

  Bizi ikinci defa sağlıkla yavrumuza kavuşturan sevgili doktorumuz, ağabeyimiz Tolga Ecemiş ve ekibine sonsuz teşekkür ederiz! İnsanin kendisinin ve en kıymetli varlıklarının canini hiç düşünmeden emanet edebileceği bir doktorla karşılaşması çok buyuk bir şans, ne mutlu bana ki bu konuda hiç şüphem olmadı… Elleriniz dert görmesin, İyi ki varsınız!

 31. Dilaver Şenay KOÇKAYA Dilaver Şenay KOÇKAYA says:

  2013 eylülünde tanıdım Dr. Tolga Ecemiş in hastasıyım tüp bebek yöntemiyle de hamile kaldım Dr. Tolga Ecemiş hocam gibi Ankara da üstüne doktor tanımam. bu saatten. sonra Allah. Ondan razı olsun tedevisinden sonuç alamayan kardeşlerim elinizi vicdanınıza koyup kalbinizin sesini dinleyin doğru insan doğru kardeş arkadaş dost olarak tolga beye diyorum eğer evlatsa sizinde isteğiniz sorununuz her doktorum diyen doktor değil benim canım da yandı maddi yatım da gitti. Allah doğru insani çıkardı karşımıza ikizimiz oldu iki erkek arkadaşlar ( koçkayalar) onlar sakır ve aziz..

 32. Didem GÜRER Didem GÜRER says:

  Bir doktorda aradığım en önemli özellik bilgisinden teşhisinden emin olması ve hastasını doğru yönlendirmesidir. Dr. Tolga Ecemiş Bey, öz ve net ifadeleri ve kararlılığı ile sizi her türlü tereddütten anında kurtarıyor. Sağlık için gereken şey bir ameliyat bile olsa asla endişe etmiyorsunuz çünkü emin ellerde olduğunuz hissini veriyor. İlgili, güler yüzlü ve sempatik yaklaşımlarını zaten tekrarlamaya ihtiyaç yok. Ameliyat konusunda çok becerikli. Bu sayede çok hızla iyileşiyor ve bu kötü olayı iyi bir deneyim olarak hatırlıyorsunuz. Çok teşekkür ederim.

 33. KOÇ Ailesi KOÇ Ailesi says:

  Canım doktorum Tolga ECEMİŞ … En iyi hekim, en iyi dost, en iyi abi… Sanırım tüm ünvanları hak eden bir isim… Doğum yapacağım günü belirlediğimizde her ay görüşemeyeceğiz diye üzülen kaç doktor ve hastası vardır ki? Tolga hoca öncelikle insanlığıyla, gülen umutlu gözleriyle, hastalarına olan yaklaşımıyla, bebek sevgisiyle, uzman bilgisi ve net kararlarıyla tüm kaygılarınızı sadece konuşarak bile giderebilecek bir doktordur. En kaygılı olduğunuz gebelik sürecinde sizi bir telefonuyla bile rahatlatabilir. Oğlum Kıvanç ı ilk onun ellerinde gördüğüm anı unutmam mümkün değil. Böyle bir doktorla karşılaştığımız için ben ve ailem hep çok şanslı hissettik. Sevgili doktorum Tolga ECEMİŞ e ve Ecemiş Kliniğin üç güzel meleği Marina, Fikriye ve Gözde ye teşekkürü borç biliyoruz. Sevgilerimizle KOÇ ailesi...

 34. Pınar ERMAN Pınar ERMAN says:

  Tolga bey benim çok değer verdiğim bir doktor pozitif ve modern hasta psikolojisini çok iyi anlayan şahane bir insan kendisini çok seviyoruz. Aynı zamanda Liv Hospital Hastanesinde göreve başlamış. Başarılarının devamını diliyoruz. Bade kızımızı kucağımıza hiç bir sorunla karşılaşmadan verdi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

 35. Esra Esra says:

  Bir yakınımın tavsiyesi üzerine muayene oldum. Çok değerli bir insan. Muayenesi ilgisi ve güler yüzlülüğü ile vazgeçilmeyecek bir doktor. Teşekkürler Tolga Ecemiş Hocam.

 36. Zeynep BAKIR Zeynep BAKIR says:

  Tolga Ecemiş bey mesleki yeterlilik ve insan ilişkiler açısından dört dörtlük bir insan. Hamileyken 6. Ay içinde 5 Doktora gittim sonunda Tolga Ecemiş beye gittim girdiğim üzücü stresli 6 ay için üzüldüm. Nereye giderse gitsin peşinden gidilesi bir Doktor Aksu da başladık şimdi medicanadayız. Nereye gitse yinede Tolga Ecemiş bey diyorum. Güler yüzü hasta yanlısı kararlarına güvenecek biri olsun diyorsanız GÖZÜM KAPALI Tolga bey derim.

 37. Murat - Songül YILDIRIM Murat - Songül YILDIRIM says:

  Hem hekimliğinde bilgi ve deneyimi, hem hastasına karşı tavrı çok olağanüstü iyi. bebeğimize kavuşmamıza olan yardımlarınızdan dolayı sonsuz teşekkürler sayın tolga hocam.

 38. Halil İbrahim DEMİR Halil İbrahim DEMİR says:

  Merhaba Tolga ECEMİŞ hocam. Ben Eskişehir Günyüzü SYDV Vakıf Müdürü Halil İbrahim DEMİR. 2003 yılında Polatlı SSK hastanesinde görev yaparken Eşim 2003 yılında kasım ayında sizin sayenizde 1 erkek çoğunu kucağımıza aldık. Şu anda oğlum 11 yaşında 5.sınıfa gitmektedir. İnternet te isminize rastlayınca sizlere bu mesajı gönderme istedim.. Bir nevi teşekkür mesajı olarak ta kabul edebilirsiniz. Saygı ve sevgilerimi sunuyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Kendinize çok iyi bakın..

 39. Özlem Özlem says:

  Tolga ECEMİŞ bey çok mükemmel bir doktor bende onun samimiyeti ve bilgisi sayesinde çok kolay hamilelik dönemi geçirdim. Kızım beril ve ben kendisine çok teşekkür ediyoruz.

 40. Teşekkürler - Tüp Bebek Ankara Teşekkürler - Tüp Bebek Ankara says:

  Her şey için tekrardan çok teşekkür etmek istiyorum kendisine. Tüp Bebek Ankara Dr. Tolga ECEMİŞ Doktor değil, abi dir bizim için. Gözüm kapalı tavsiye edeceğim bir doktordur kendisi. Her şeyden önce insan psikolojisine önem verir. Çok araştırmacıdır, her an ulaşabilirsiniz, her zaman her sorununuzda yanınızdadır ve bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjisi vardır. Sizi anlar ve değer verir, dinler. Ben de Onu dinledim. Ankara da birçok doktora gittik fakat gerekli testler yapılmadığı ve geç kalındığı için bebeklerimizi kaybettik. Kalbi atmayan iki hamileliğimden sonra tanıştım kendisiyle. Tüm testlerimi titizlikle yaptı. Yaşadığım onca acının mükafatına kavuştuk sayesinde. Tavsiye ettiğimiz tüm arkadaşlarımız da çok memnunlar. dilerim isteyen herkes sağlıkla evlatlarına kavuşur…

 41. Övgü GÖNÇ Övgü GÖNÇ says:

  Ben çok şanslı bir anneyim çünkü bebeğimi kucağıma Tolga Ecemiş bey “Gülen gözlü Tolga Bey” kontrolünde aldım. İkinci çocuğum olmasaydı aynı güven duygularını ve aynı huzuru yaşamak için tekrar doğum yapardım. Hem de seve isteye. Hayatım boyunca unutmayacağım insanlardan biri ve önemlisidir Tolga Ecemiş. Tekrar binlerce kez teşekkür ediyorum.

 42. Damla KAYA Damla KAYA says:

  Gerçekten 4/4 lük bir hocamız.. Kibarlığı, bilgisi, samimiyeti, anlayışı süper.. Bu kadar özellik bir hoca da kolayca toplanamaz.. Kızım BERRA ve BEN SİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ… Çok teşekkür ederiz..

 43. İkiz Tüp Bebek İkiz Tüp Bebek says:

  Kuzenim Tolga Ecemiş hoca sayesinde ikiz bebişlerini kucağına aldı. Tolga Ecemiş beye sonsuz teşekkür ediyoruz..

 44. Arzu Çizik ÇOŞKUN Arzu Çizik ÇOŞKUN says:

  Aslında hikaye çok uzun… Kısaca… Bebeğin olmayabilir dediklerinde daha 18 yaşımdaydım! Sayısız doktora gittim,ki; çok ünlü profesörlerde buna dahil! Sonuç: Elde var sıfır! Konulamayan teşhisler, önerilen operasyonlar, vs vs… En önemlisi de doktorlara karsı oluşan güvensizlik! Çaresiz hissettiğim bir anda,bir arkadaşım dan Tolga Hocamın adini duydum.”Bur dan da bir sonuç çıkmaz ama bir deneyim” düşüncesiyle gittim açıkçası… Şu an kuzum kucağımda! smile ifade simgesi Zor memnun olan,kolay kolay tam not vermeyen birisi olarak; hamilelik öncesi,hamilelik boyunca ve doğumda KOŞULSUZ GÜVENDiM! En kıymetlimi gönül rahatlığıyla emanet edebilecek kadar! Yer yüzüne bazı insanlar “istisna”olarak geliyor,bence Tolga Ecemiş Hocam onlardan biri… Iyi ki var…

 45. Hatice Nuri İMAM Hatice Nuri İMAM says:

  Canım Hocam, Sizi çok seviyoruz Dr. Tolga Ecemiş hocam Allah sizi başımızdan eksik etmesin bu zor süreçten bizi kolay bir halde geçirdiniz. Sizi Çok Seviyoruz.

 46. Murat Zübeyde ÇINAR Murat Zübeyde ÇINAR says:

  Sevgili Tolga Hocam ve Ekibi; 6 Yıllık çocuk özlemimizi Dr. Tolga Ecemiş hocamın sayesinde son buldu sonsuz Teşekkürlerimi sunarım. Çok Mutluyuz, hasretle beklediğim minik mucizemi Ahsenime kavuştum. Size ve Ekibinize sonsuz teşekkür ederim.

 47. Esen Suat ÖZÇELİK Esen Suat ÖZÇELİK says:

  Merhaba Ben Esen, Benim de bir doğum hikayem var Ben 2012 de yazmıştım ama baktım hikayeler paylaşılıyor Ben de hikayemi göndermek isterim VE HERŞEYİM doğdu.. 11 Haziran 2012 gökten 3 elma düşmüş …… ”Bir sen, bir ben ,bir de bebek”di hep hayallerimiz ta ki bu derde düşmeden önce. Nerden bilecektim böyle uzun olacaktı bu yol, böyle aşılması zor.. Bir sen oldu, bir ben de oldu ama bir bebek olmadı. Olmuyordu… Başıdan beri korkulu ama çok hazırlıksız bir anda geliverdin meleğim..Sabah 04:00 .. Bir ağrıyla uyanmıştım her zamanki sancı diyodum. Hiç aklıma bile gelmiyordu doğum yapacağım..Doğumun başlamış olduğunu söyledi Tolga hocam Aman Allahım ne heyecan yaptık! İlk defa 35+4 gün.(Daha önce 3 bebeğimi 26 ve 27 haftalık kaybetmişim) Her günü yüreğimde sancıyla geçen 35 hafta 4 gün… Kavuşacak mıydık ne? "Alalım seni dedi Dr. Tolga Ecemiş hocam iğneyle bu sancı ancak birkaç saat durur…" Kimsem yoktu eşimden başka. Her zamanki gibi bir ben, bir eşim, bir de karnımda bana gelmek isteyen bebeğim …. Marinaya soruyordum, siz de gelecek misininiz? Hem ağlıyordum hem diyordum” benim kimsem yok…" Önlüğümü giydim, kalbim pır pır….sırtıma soğuk birşeyler değiyor .Anestezi uzmanı” birazdan ağrıların geçecek” diyor… Bilmiyor ki benim yüreğimdeki ağrılarım ,bedenimdeki ağrılarımdan çoook daha fazla… İnanmıyorudum Allahım ben birazdan anne mi olacaktım? Ağlayacaktı sesini duyacaktım. Yıllardır rüyalarımda kokladığım yavruma kavuşacaktım. Allahım sütüm göğsümden taşıp dökülmeyecekti artık boşu boşuna. Gözyaşlarımı akıtmayacaktım artık. Bebeğime sarılıp yılların hasretini dindirecektim. Herşey hazırdı.. Doktorumu bekliyordum… Ben o kadar titriyordum, kalbim öyle hızlı atıyordu ki.. kızıyorlardı bana ne yapıyosun kalp atışların çok hızlandı.. sakinleş.İnanın ömrümde hiç o kadar üşümemiş, o kadar heyecanlanmamıştım. Başladım ağlamaya hüngür hüngür… TOLGA hocam geldi. Başladı ameliyat… Neler oluryodu? Kaç dakikadır uğraşıyordu ama hala ses yoktu. Ben hala ağlıyordum Tolga hocam ”kendini sarsıyosun yapma ”diyordu… Kayıplarım geliyordu aklıma tek tek, aklıma geldikçe de sanki uyuşmadan kesiliyordum öyle acıyordum, öyle ağlıyordum… Birden bir ses” aaaaaaa bu da ne dedi Tolga hocam ”Ağlıyordun meleğim. ”Geldim annecim. Sen artık ağlama. Ben ağlıyorum işte ”der gibi… İçim haykırıyordu ”hemen getirin koynuma” diye, ama ben ağlıyordum. Ölürcesine ağlıyordum.. Onu siliyolardı karşımda. O ağlıyordu, ben ağlıyordum…”ağlama annecim ağlama ben çok ağladım ”diyordum. Yanağıma dokundurdular o minicik kirli kafasını öptüm, öptüm, öptüm…Hem ağladım, hem öptüm.. Hoşgeldin ALYA NAZIM….. Artık sensin benim bütün hayatım… BİR YENİDEN DOĞUŞ HİKAYESİ(ALYAMLA) Şu an ne durumdayım onu da yazayım Tüp Bebek Ankara da Tolga hocamla 2. Kızıma Taneme kavuştum ve 15 aylık oldu..Ona ne kadar dua etsem az.. Hep mutlu olsun inşallah

 48. Essin Onur SEZER Essin Onur SEZER says:

  Hayatımıza kattığınız her şey için sonsuz teşekkürler Tolga Hocam. Eşimle ziyaretimizde profesyonel bir ekibin emin ellerinde olduğumuzu hissettik. Tüm süreç dahilinde asla olumsuz bir durum yaşamadan 38 haftamıza geldik. Kapı açıldığı ilk andan itibaren güler yüzlü Fikriye Hanıma;sakin ve güvenilir Hemşire Marina’ya; her sorunumuza tatmin edici ve doyurucu cevap veren Gözde Hanım’a; İYİ Kİ TANIDIK SİZİ… VE SEVGİLİ TOLGA HOCAM; Siz bu dünyaya binlerce çifte umut vermeye ve en kıymetlisine kavuşturmak için vesile olmaya seçilmiş ender bir insansınız.Elinizi attığınız her işte başarılı olmaya ve binlerce çiftin umudu olmaya devam edin. Tolga Ecemiş ve üç güzel meleğine özel ve profesyonel hayatında başarılar diliyoruz.

 49. Ayşe Zafer YILDIRIM Ayşe Zafer YILDIRIM says:

  Mucizelere inanır mısınız? Biz inandık Tolga Bey ve ekibinin güler yüzü, başarılı çalışmaları, akılcı öngörüleri sayesinde ve pek tabii Rabbimizin izniyle minik mucizemiz Yağmur’u kucağımıza aldık. İlk günden itibaren bize verdiği güven, ilgi ve alaka gerçekten anlatılmaz. Öncelikle sizin inanmamız gerekiyor ve ben inandım. Bunu başaracağımıza hep inandım ve buna inanmama sebep pek tabikii Tüp Bebek Ankara da Tolga Ecemiş Beydir. Yaptığı işe inanan ve işini çok çok iyi yapan bir doktor. Bizlere verdiği güven, ilgi alaka, güler yüz, asla unutulmaz. Sizleri asla unutmayacağız. O kadar değerli bir ekipsiniz ki, Gözüm kapalı her yerde sizi tavsiye ederim. Allah sizden binlerce kez razı olsun, Mükemmelsiniz. Sizleri çoook seviyoruz.

 50. Deniz Mustafa Ada Oğuz Deniz Mustafa Ada Oğuz says:

  Sevgili Tolga Hocam, Tüp Bebek Ankara da Sizinle tanışmak hayatımızın en büyük şanslarından biri oldu. Bilginiz, güvenilir tavrınızla bizim bu süreci huzurlu geçirmemizi sağladınız. Sizi gördüğümüz günler bizim için en güzel, en huzurlu hissettiğimiz günler oldu. Ekibinize ayrıca teşekkür borçluyuz. Güler yüzlerini hiç unutmayacağım. Kızımın melekleri onlar. Hepinize kendimizi çok yakın hissettik. Bu sıcaklığı bize sağladığınız için sonsuz teşekkür ederiz. Şimdi kızımız Ada 1 yaşında. Biz bir yıldır her gün sizi sevgi ve şükranla anıyoruz. Sizi ziyarete geldiğimizde gözlerimiz doluyor, o kadar heyecanlanıyoruz. Tüm ailem adına, annem, babam, eşim ve minik kızım adına size, Fikriye’ye, Marin Hemşireye ve Gözde’ye sonsuz teşekkür ederiz. Siz hiç unutmayacağız, her gün sevgiyle anmaya devam edeceğiz.

 51. KÜBRA ÖZTÜRK KÜBRA ÖZTÜRK says:

  Saygıdeğer Canım Hocamız, Geçen sene bugünler de iyi ki size geldik ve tam bir sene sonra kucağımızda bebeğimizle ziyaretinize geldik. Her şey sayenizde çok huzurlu ve sağlıkla oldu. Mutlu hamileliğim sonrasında geçirdiğim sanki hiç sezeryan doğum olmamışcasına sağlıklı oluşum sizin marifetli elleriniz sayesinde iyi ki varsınız Dr. Tolga Ecemiş Hocam. Sevgiler.Yorum Yaz