Başarı Hikayesi

YORUM YAZ

Esen & Suat Özçelik

Merhaba Ben Esen,
Benim de bir doğum hikayem var 
Ben 2012 de yazmıştım ama baktım hikayeler  paylaşılıyor
Ben de hikayemi göndermek isterim
VE HERŞEYİM doğdu..

11 Haziran 2012
gökten 3 elma düşmüş ............
''Bir sen, bir ben ,bir de bebek''di hep hayallerimiz ta ki bu derde düşmeden önce.Nerden bilecektim böyle uzun olacaktı bu yol ,böyle aşılması zor..
 Bir sen oldu, bir ben de oldu ama bir bebek olmadı.Olmuyordu…
Başıdan beri korkulu ama çok hazırlıksız bir anda geliverdin meleğim..Sabah 04:00 .. Bir ağrıyla uyanmıştım her zamanki sancı diyodum. Hiç aklıma bile gelmiyodu doğum yapacağım..Doğumun başlamış olduğunu söyledi Tolga  hocam
 Aman allahım ne heyecan yaptık!
 İlk defa 35+4 gün.(Daha önce 3 bebeğimi  26 ve 27 haftalık  kaybetmişim) Her günü yüreğimde sancıyla geçen 35 hafta 4 gün…Kavuşacak mıydık ne?
 '''Alalım seni dedi Tolga hocam iğneyle bu sancı ancak birkaç saat durur…''
Kimsem yoktu eşimden başka.Her zamanki gibi bir ben, bir eşim, bir de karnımda bana gelmek isteyen bebeğim ….
 Marina'ya soruyordum, sİz de gelecek misininiz? Hem ağlıyodum hem diyodum'' benim kimsem yok….''
 Önlüğümü giydim, kalbim pır pır….sırtıma soğuk bişeyler değiyor .Anestezi uzmanı'' birazdan ağrıların geçecek'' diyor …Bilmiyor ki benim yüreğimdeki ağrılarım ,bedenimdeki ağrılarımdan çoook daha fazla…
 İnanmıyorudum allahım ben birazdan anne mi olacaktıM?Ağlayacaktı sesini duyacaktım.Yıllardır rüyalarımda kokladığım yavruma kavuşacaktım.Allahım sütüm göğsümden taşıp dökülmeyecekti artık boşu boşuna .Gözyaşlarımı akıtmayacaktım artık .Bebeğime sarılıp yılların hasretini dindirecektim. Herşey hazırdı.. Doktorumu bekliyordum...
 Ben okadar titriyordum, kalbim öyle hızlı atıyordu ki ..kızıyolardı bana ne yapıyosun kalp atışların çok hizlandi.. sakinleş.İnanın ömrümde hiç o kadar üşümemiş, o kadar heyecanlanmamıştım.
Başldım ağlamaya hüngür hüngür…
 TOLGA hocam geldi.Başladı ameliyat…Neler oluryodu ?Kaç dakikadır uğraşıyordu ama hala ses yoktu. Ben hala ağlıyordum Tolga hocam ''kendini sarsıyosun yapma ''diyordu…Kayıplarım geliyordu aklıma tek tek, aklıma geldikçe de sanki uyuşmadan kesiliyordum öyle acıyordum, öyle ağrıyordum…
Birden bir ses'' aaaaaaa bu da ne dedi Tolga hocam''Ağlıyordun meleğim .''Geldim annecim .Sen artık ağlama .Ben ağlıyorum işte ''der gibi…İçim haykırıyordu ''hemen getirin koynuma'' diye ,ama ben ağlıyordum. Ölürcesine ağlıyordum ..Onu siliyolardı karşımda.O ağlıyordu ,ben ağlıyordum…''ağlama annecim ağlama ben çok ağladım ''diyordum.
Yanağıma dokundurdular o minicik kirli kafasını öptüm, öptüm, öptüm…Hem ağladım, hem öptüm..Hoşgeldin ALYA NAZ’IM…..Artık sensin benim bütün hayatım…

BİR YENİDEN DOĞUŞ HİKAYESİ(ALYAM'LA)

Şu an ne durumdayım onu da yazayim Tolga hocamla 2. Kızıma Tanem'e kavuştum  ve 15 aylık oldu..Ona ne kadar dua etsem az..Hep mutlu olsun inşallah 


114

Essin & Onur Sezer

Hayatımıza kattığınız her şey için sonsuz teşekkürler Tolga Hocam.Eşimle ziyaretimizde profesyonel bir ekibin emin ellerinde olduğumuzu hissettik.Tüm süreç dahilinde asla olumsuz bir durum yaşamadan 38 haftamıza geldik.

Kapı açıldığı ilk andan itibaren güler yüzlü Fikriye Hanıma;sakin ve güvenilir Hemşire Marina'ya;her sorunumuza tatmin edici ve doyurucu cevap veren Gözde Hanım'a;İYİ Kİ TANIDIK SİZİ...

VE SEVGİLİ TOLGA HOCAM;

Siz bu dünyaya binlerce çifte umut vermeye ve en kıymetlisine kavuşturmak için vesile olmaya seçilmiş ender bir insansınız.Elinizi attığınız her işte başarılı olmaya ve binlerce çiftin umudu olmaya devam edin.

Tolga Ecemiş ve üç güzel meleğine özel ve profesyonel hayatında başarılar diliyoruz.


114

Şengül & Fatih Üstün

Saygı  değer Tolga Hocam ve ekibine gönülden teşekkürlerimizi sunarız.Kendilerine bu zorlu süreçte bizlere her türlü verdikleri destekten ve 8 yıllık zorlu geçen sürecin sonunda bizlere yaşattığınız bu mutluluk karşısında nasıl teşekkür etsek azdır.Burada gördüğümüz saygıyı ilgiyi daha önceki gittiğimiz yerlerde göremedik.Her konuda ekip olarak mükemmelsiniz.


158

Menekşe & Kerim Şahin

Sayın Dr.Tolga  Hocam ve ekibi sizzi çok sevdiğimi ve sizi görünce huzurlu hissettiğimi başta söylemek isterim.Sizlerle tanışıktan sonra hep mutluluk ve güven verdiniz.Tedavinin başından sonuna kadar da hep öyle devam etti.Hislerim doğru çıktı huzurlu hissetmemmin sonucunu aldım.Şimdi 18 haftalık hamileyim erkek bebeğimiz olacak.Konya da yaşadığım için herkese sizi anlatıp tavsiye ediyorum.Konyada oyalanmamaları için.Çok mutlu olduğumu söylediğimde ilk defa senden duyuyoruz doktora gidip kendini mutlu hissedeni diyorlar.

Eşim ve ben hepinizi çok seviyoruz.Hiçbir zaman unutmayacağız.Bebeğim ve vben el öpmeye geleceğiz inşallah.

Herşey için çok ama çok teşekkür ederiz.

Siz bizim güneşimizsiniz :)


164

Nermin Kaşlü

Yıllardır süren çocuk hasreti ...

Artık alışmıştım hep başkalarının çocukklarını sevmeye...

Kendi çalıştığım hastanede bile tüp bebek şansın bile yok diye tokat gibi yüzüme çarpan sözlere ...

Kedi al, köpek al diye densiz konuşan insanlara...

Ama bir gün eşim geldi ve Tolga Ecemiş diye bir hoca varmış dedi gidelim dedi.Yok dedim,direndim.Biraz düşündüm ve karar verdim.

Ve benim mucize hocam .İlk günden beri her soruma (kiii çoğu saçma sorular)sabırla cevap verdi.Bu yolda bana güven dedi ve sonuç haftaya minik ikizlerimiz geliyor.

Sevgili hocam ve güzel bayanlarla dolu ekibine teşekkürler.Herşey gönlünüzce olsun.


130

Tüp bebek

5 yıllık  çocuk hasretinden sonra Tolga Hocamın sayesinde inşallah çocuğumuzu kucağımıza alacağız.Öncelikle güler yüzüyle pozitif enerjisiyle gözüm kapalı güvendim.Sonsuz teşekkürler.

İyi ki varsınız Tolga Hocam sizi seviyoruz.


116

Tuğba &Hüseyin

Bugün tam 1 yıl 1 ay önce sizle başlayan maceramızın sonunda kesemizi gördük...

Size hep güvendik , inandık.

Sabrınız ,sevginiz ve en önemlisi ekibinizle bize sağladığınız aile duygusu için teşekkür ederiz.

Sizi çok seviyoruz  ''ECEMİŞ KLİNİK''

 


130

Özüm & Orkun

Hayatımızn en özel , en heyecanlı döneminde bize verdiğiniz güven için çok teşekkür ederiz.Her zaman ihtiyacımız olduğunda yanımızda olan , her sorunumuzu çözen güzel ekibinizle birlikte güler yüzünüzle bize verdiğniz destek için teşekkür ederiz.


96

Tahir & Meltem ALTINTAŞ

Sevgili Tolga Hocam;

Sizi 2010 yılında ilk tanıdığım andan itibaren hep bir umutla anne olacağıma inanarak sizinle güzel bir yol katettim ve bugün sayenizde annelik duygusunu bende tadacağım.

Size karşı minnettarlığım saygım sevgim o kadar büyük ki bu sayfaya yazmakla bitmez.

Saygı ve sevgilerimizle...


94

Cansu & Gökhan ARSLAN

Çok heyecanlı duygular...

Minik mucizemizin ilk kalp atışlarını dinledik.Bu anları yaşamamıza vesile olduğunuz için sonsuz teşekkürler.Umut her zaman var,vazgeçmemek lazım.Çok mutluyuz.

Her zaman bu mutluluğumuzun devam etmesi dileğiyle...

Tekrar çok teşekkür ederiz.


110

Şahin KAŞLÜ

Hayata dair en güzel mutluluğun;insanın en heyecan dolu anı çocuklarına kavuşmak olsa gerek.

Bize bu mutluluğu yaşamamızda yanımızda olan ve güler yüzleri ile her zaman destek veren sayın Tolga Hocam  ve ekibine en içten teşekkürlerimizi iletir, başarılarının devamını dileriz.

İyi ki varsınız,iyi birlikte güzel günlere adım attık.Sevgilerimizle...


102

Çiğdem & Mustafa AKSUNA

TEŞEKKÜR...

İşini bu kadar seven,bu kadar özveri ve fedakarlıkla yapmak tabi ki beraberinde başarı getirecektir.Kararlı ve etkileyici bilgisiyle beni tekrar tüp bebek denemesine ikna eden hocamıza Dr Tolga Ecemiş'e teşekkür ederiz.Kimi dostlarım hocamızı övgüyle anlattılar kimi garanti vererek beni Dr Tolga Ecemiş'e ve ekibine yönlendirdiler ve sonuç mükemmel oldu.Dr Tolga Ecemiş  size ve tüm ekibinize teşekkür ve minnet borcumuzu anlatmak kelimelere sığmaz,iyi ki varsınız, emeğinize,yüreğinize,ellerinize sağlık.Ömrünüz sağlıklı,huzurlu ve mutlu geçsin Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.Saygı ve şükranlarımızla...


tolga ecemis, tüp bebek ankara, ankara tüp bebek, gebe takibi, gebe takibi ankara, 1728

Ahmet & Zerrin KUNDAKÇI

14 yıllık hasretimizin bitmesine vesile olan sevgili doktorumuz Tolga Ecemiş’in ve ekibinin yeni kliniğine gelmiş olmanın mutluluğunu yaşadık. Kliniğin ilk hasta olmak ve bu güzel ortamda insanların umutlarına, beklentilerine ve geleceğine ışık olacaklarına inanıyoruz. Kendisine ve ekibine hayırlı uğurlu olmasını diler en kalbi duygularımızla teşekkür ederiz.


tolga ecemiş, tüp bebek ankara, ankara tüp bebek, gebe takibi, gebe takibi ankara, 1513

Eliz & Okay KAYGISIZ

Sevgili Tolga Hocam, Kızımızı o kadar çok bekledik, o kadar çok istedik ki kendimizi ancak size emanet ettik. Siz bize o güzel günlerin geleceğini söylediniz, gözlerinizdeki o duyguya hep inandım bebeğimizin bize geleceğine… Her zaman yanımızda olduğunuz, her panik anında beni rahatlattığınız için, her şey için teşekkürler hocam. Her şey için minnettar kalacağım bir ömür… Ve kızım, Mayammm Seni çok seviyoruz. 6 yıldır özlemle bekledik seni ve şimdi kavuşmamıza az kaldı. Sağlıkla kucağımıza gel güzel kızım.


1484

Erkan - Fatma ÇINAR

Sevgili Tolga Hocam ve değerli ekip arkadaşları; Hasretle beklediğimiz kızımız Yade’mizi bizlere kavuşturmaya vesile olduğunuz için size çok minnettarız. Size ve ekibinize bu yolda bizleri mutluluğa erdirdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla


1494

Özlem - Umut ATEŞ

İlk tüp denememde bana anne olma şansını veren önce Allah’ıma ve buna vesile olan Tolga Hocama sonsuz teşekkürler. Canım bebeğimin ilk kalp atışlarını duymak, onun içimde olduğunu bilmek çok güzel bir duygu. Benim savaşçı bebeğim ilk test sonucumda olmadı diye çok korkmuştum ama bebeğim annesine sımsıkı sarıldı.Kan değerleri katlaya katlaya devam ederek 17. Haftamıza geldik.Sağlıklı bir şekilde inşallah kucağıma almayı da nasip eder Allah’ım.Tolga Hocam ve ekibine sonsuz teşekkür ederim iyi ki varsınız.


1404

Gülçeri - Önder PEKER

14 Şubat 2014’ün hediyesini bize verdiniz; çok teşekkür ederiz. Sizi seviyoruz… Ali Mert & Gülçeri & Önder


1168

Özde Sezgin ÇİNKILIÇ

Ülkemizin aldığı eğitimin hakkını veren insanlara ne kadar çok ihtiyacı var. Hayatımıza Ayaz geldi


1172

Özlem Şahin FİDAN

Sizi sizden daha çok düşünen ve önemseyen bir kişi. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir doktor. Tolga bey sizi çok seviyoruz. Tavsiye edeceğim tek doktordur. Güler yüzlü doktorumuz. Oğlumda sizin gibi olur inşallah.


1014

Kivanc YAĞCIOĞLU

Hayatının büyük kısmını hastanelerde geçirmiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki güvendiğim tek doktor onun o sakin tavrı sorularıma verdiğimi tatminkâr Açıklamaları ve Varlığı içimdeki tüm huzursuzluğu alıyor iyiki tanımışım doktorumu çok seviyorum.


988

Berna AYSEL

Altiyil once tam da bu siralar tanistik tolga hocamla ve bizim tanidiklara tavsiyemiz sosyal ortamlardan cookkk onceydi hala dilimizdesiniz ve hep olunuz benim kadar garantici ve panik birine rehber oldunuz cookkk tesekkurler kirikkaleden slmlar.


972

Filiz Şahin ECEMİŞ

Bizi bugün inanılmaz mutlu ettin... Allah da seni cokkkkkkkk mutlu etsin... Tolga Ecemiş


1056

Başak SÖNMEZ

İyi ki Allah Tolga Bey'i karsimiza çikardi diyoruz hala.. İki kizimi da onun sayesinde saglikli bir sekilde kucagima aldim. ikinci kez anne olmaya ise yine Tolga Ecemis gibi bir doktorum oldugu icin cesaret edebildim.


990

Esmeray ALBAYRAK

Ben doktorumu evliliğimin 8. yılında buldum. Bu zaman zarfında bir evlat arayışımız bi çare arayışımız aralıksız devam etmişti. Ve Tolga beyle tanıştık. Tedavi hamilelik ve doğum aşaması herzaman yanımızda oldu. Bize hayat oldu bize ışık oldu.Şimdi evladım 1.5 yaşında.Bu nasıl bir mutluluk... Hakkını ödeyemeyiz. Seni çok seviyoruz Tolga bey. İYİKİ VARSINIZ


998

Arzu Cızık COÇKUN

Aslindahikayecok uzun... Kisaca... Bebegin olmayabilir dediklerinde daha 18yasimdaydim! Sayisiz doktora gittim,ki;cok unlu profesorlerde buna dahil! Sonuc:Elde var sifir! Konulamayan teshisler, önerilenoperasyonlar, vs vs... En önemliside doktorlara karsiolusan 'guvensizlik'! Caresizhissettigim bir anda,birarkadasimdan Tolga Hocaminadini duydum."Burdanda bir sonuccikmaz ama bideneyim"dusuncesiyle gittim acikcasi... Suan kuzum kucagimda! smile ifade simgesi Zor memnun olan,kolay kolay tam not vermeyen birisi olarak;hamilelikoncesi,hamilelik boyunca ve dogumda KOSULSUZ GUVENDIM! En kiymetlimigonulrahatigiyla emanet edebilecek kadar! Yeryuzunebazi insanlar "istisna"olarakgeliyor,bence Tolga Hocam onlardan biri... Iyiki var...


1002

Burcu Yılmaz DİKMEN

Doğum hikayemi gülümseyerek anlatma sebebim Tolga Bey... Kendisine bir kez daha tüm gebelik surecimde bana güven ve huzur verdigiicin teşekkür ediyorum. Ve siddetle tavsiye ediyorum.


932

Damla Deniz ASLANKALP

Bu güler yüzlü doktorla güvenli mutlu ve rahat bir gebelik dönemi ve doğum gerçekleştire bilirsiniz.


946

Dilara Yorulmaz

Bu güzel duyguyu yaşamaya başladığımız ilk andan itibaren hep yanimizda olan, doğum sonrasinda bile her türlü destegini esirgemeyen, güven veren harika doktorumuzu herkese gözüm kapali öneririm...


928

Ece Güzelipek‎

Bizi ikinci defa saglikla yavrumuza kavusturan sevgili doktorumuz, agabeyimiz Tolga Ecemis ve ekibine sonsuz tesekkur ederiz! İnsanin kendisinin ve en kiymetli varliklarinin canini hic dusunmeden emanet edebilecegi bir doktorla karsilasmasi cok buyuk bir sans, ne mutlu bana ki bu konuda hic suphem olmadi... Elleriniz dert gormesin, İyi ki varsiniz!


956

Dilaver Şenay Kockaya

2013 eylulunde tanıdım dr tolga ecemısı hastssıyım tup bebek yontemıylede hamıle kaldım dr tolga ecemıs hıcam gıbı ankarada ustune dr tanıyamam.bu saatten. sonra allah. ondan razı olsun tedevısınden sonuc alamayan kardeslerım elınızı vıcdanınıza koyup kalbınızın sesını dınleyın dogru ınsan dogru kardes arkadas dost olarak tolga beye dıyopum eger evlatsa sızınde ıstegınız.sorununuz her doktorum dıyen doktor degıl benım canım da yandı maddıyadımda.gıttı.allah dogru ınsanı cıkardı karsımmıza ıkızımız oldu ıkı erkek arkadaslar ( kockayalar) onlar sakır ve azız..


1072

Didem GÜRER

Bir doktorda aradığım en önemli özellik bilgisinden teşhisinden emin olması ve hastasını doğru yönlendirmesidir. Tolga Bey, öz ve net ifadeleri ve kararlılığı ile sizi her türlü tereddütten anında kurtarıyor. Sağlık için gereken şey bir ameliyat bile olsa asla endişe etmiyorsunuz çünkü emin ellerde olduğunuz hissini veriyor. İlgili, güleryüzlü ve sempatik yaklaşımlarını zaten tekrarlamaya ihtiyaç yok. Ameliyat konusunda çok becerikli. Bu sayede çok hızla iyileşiyor ve bu kötü olayı iyi bir deneyim olarak hatırlıyorsunuz. Çok teşekkür ederim.


1036

KOÇ ailesi

Canım doktorum Tolga ECEMİŞ... En iyi hekim, en iyi dost, en iyi abi... sanırım tüm ünvanları hakeden bir isim... Doğum yapacağım günü belirlediğimizde her ay görüşemeyeceğiz diye üzülen kaç doktor ve hastası vardır ki? Tolga hoca öncelikle insanlığıyla, gülen umutlu gözleriyle, hastalarına olan yaklaşımıyla, bebek sevgisiyle, uzman bilgisi ve net kararlarıyla tüm kaygılarınızı sadece konuşarak bile giderebilecek bir doktordur. En kaygılı olduğunuz gebelik sürecinde sizi bir telefonuyla bile rahatlatabilir. Oğlum Kıvanç'ı ilk onun ellerinde gördüğüm anı unutmam mümkün değil. Böyle bir doktorla karşılaştığımız için ben ve ailem hep çok şanslı hissettik. Sevgili doktorum Tolga ECEMİŞ'e ve Ecemiş Kliniğin üç güzel meleği Marina, Fikriye ve Gözde'ye teşekkürü borç biliyoruz. Sevgilerimizle KOÇ ailesi


996

PINAR ERMAN

Tolga bey benim çok değer verdiğim bir doktor pozitif ve modern hasta psikolojisini çok iyi anlayan şahane bir insan kendisini çok seviyoruz. Aynı zamanda Liv Hospital Hastanesinde göreve başlamış. Başarılarının devamını diliyoruz. Bade kızımızı kucağımıza hiç bir sorunla karşılaşmadan verdi. Kendisine çok teşekkür ederiz.


970

Esra

Bir yakınımın tavsıyesı uzerıne muayene oldum.cok degerlı bır ınsan.muayenesı ılgısı sakınlıgı ve guleryuzlulugu ıle vazgecılmeyecek bır doktor tesekkurler tolga hocam.


988

Zeynep bakır

Tolga bey mesleki yeterlilik ve insan ilişkiler açısından dört dörtlük bir insan. Hamileyken 6. Ay içinde 5 Dr.a gittim sonunda Tolga beye gittim girdiğim üzücü stresli 6 ay için üzüldüm. Nereye giderse gitsin peşinden gidilesi bir Dr. Aksu'da başladık şimdi medicanadayız. Nereye gitse yinede Tolga bey diyorum. Güler yüzü hasta yanlısı kararlarına güvenecek biri olsun diyorsanız GÖZÜM KAPALI Tolga bey derim.


936

Murat - songül Yıldırım

Hem hekimliğinde bilgi ve deneyimi, hem hastasına karşı tavrı çok olağanüstü iyi. bebeğimize kavuşmamıza olan yardımlarınızdan dolayı sonsuz teşekkürler sayın tolga hocam.


1130

Halil İbrahim DEMİR

merhaba hocam. Ben Eskişehir Günyüzü SYDV Vakıf Müdürü Halil İbrahim DEMİR. 2003 yılında Polatlı SSK hastanesinde görev yaparken Eşim 2003 yılında kasım ayında sizin sayenizde 1 erkek çoğunu kucağımıza aldık. Şu anda oğlum 11 yaşında 5.sınıfa gitmektedir. İnternette isminize rastlayınca sizlere bu mesajı gönderme istedim.. Bir nevi teşekkür mesajı olarak ta kabul edebilirsiniz. Saygı ve sevgilerimi sunuyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Kendinize çok iyi bakın..


1016

Özlem

tolga bey cok mükemmel bir doktor bende onun samimiyeti ve bilgisi sayesinde cok kolay hamilelik dönemi gecirdim.kızım beril ve ben kendisine cok teşekkür ediyoruz.


988

Teşekkürler

Herseyicin tekrardan coktesekkur etmek istiyorum kendisine. Doktor degil, abidir bizim icin. Gozumkapali tavsiye edecegim bir doktordur kendisi. Herseydenonce insan psikolojisine onem verir. Cokarastirmacidir, her an ulasabilirsiniz, her zaman her sorununuzda yaninizdadir ve bitmek tukenmek bilmeyen bir enerjisi vardir. Sizi anlar ve deger verir, dinler. Ben de Onu dinledim. Ankara'da bircok doktora gittik fakat gerekli testler yapilmadigi ve geckalindigiicin bebeklerimizi kaybettik. Kalbi atmayan iki hamileligimden sonra tanistim kendisiyle. Tum testlerimi titizlikle yapti. Yasadigim onca acininmukafatinakavustuk sayesinde. Tavsiye ettigimiztumarkadaslarimiz da cok memnunlar. dilerim isteyen herkes sagliklaevlatlarinakavusur...


986

Övgü Gönç

Ben çok şanslı bir anneyim çünkü bebeğimi kucağıma Tolga bey "Gülen gözlü Tolga Bey" kontrolünde aldım. İkinci çocuğum olmasaydı aynı güven duygularını ve aynı huzuru yaşamak için tekrar doğum yapardım. Hem de seve isteye. Hayatım boyunca unutmayacağım insanlardan biri ve önemlisidir Tolga Ecemiş. Tekrar binlerce kez teşekkür ediyorum.


952

Damla Kaya

Gerçekten 4/4 lük bir hocamız.. Kibarlığı, bilgisi, samimiyeti, anlayışı süper.. Bu kadar özellik bir hozcada kolayca toplanamaz.. Kızım BERRA ve BEN SİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ... Çok tesekkür ederiz..


1006

İkiz Bebek

Kuzenım tolga hoca sayesınde ıkız bebişlerini kucagına aldı. Tolga beye sonsuz tesekkur edıyoruz..


986

© 2018 Op Dr Tolga ECEMİŞ Tüp Bebek, Kadın Hastalıkları, Doğum, İnfertilite (Kısırlık) ve Tüp Bebek Uzmanı | Her hakkı saklıdır. | |SiteMaps