Etiketler:Gebelik Takibi Ankara

Riskli Gebelik Takibi Ankara

Riskli Gebelik Takibi Ankara da Yüksek riskli bir hamileliğiniz varsa, siz veya bebeğiniz doğumdan önce, doğum sırasında veya doğumdan sonra sağlık problemleri riskiniz artabilir. Tipik olarak, hamilelik boyunca özel izleme veya bakım gereklidir. Yüksek riskli bir hamilelik için risk faktörlerini ve kendinize ve bebeğinize bakmak için neler yapabileceğinizi öğrenin. Daha detaylı incelemek için tıklayınız.

Devamini Oku

Gebe Takibi Ankara

Gebe Takibi Ankara Gebe takibi Ankara da gebelik öncesinde bir sorunu olmayan kadınlarda genellikle önerilen izlem şekli ve gerekli tetkikler şu şekildedir. Gebelik önce sağlıklı bir hamilelik başlar. Gelecekteki gebeliklerin planlı ve sağlıklı olduğundan emin olmak için diğer konularımızı inceleyebilirsiniz. Diğer konular için tıklayınız.  

Devamini Oku

Gebelik Takibi ve Doğum

Gebelik Takibi ve Doğum Gebelik Takibi ve Doğum ile hamileliğinizin farklı yönlerini nasıl ele alacağınız konusunda eğitim ve danışmanlık desteğiyle ziyaretleriniz sırasında doktorunuz sağlıklı beslenme, fiziksel aktiviteler, ihtiyaç duyabileceğiniz tarama testleri, doğum ve doğum sırasında neler beklenmesi gibi birçok konuyu aktarmaktadır. Gebelik takibi planlayan kadınlara gebelik öncesinde; • Sigara kullanıyorlarsa bırakmaları ya da günde 3’ün […]

Devamini Oku

ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZINIZ